تبلیغات
مهندسان عمران و معماری ارومیه - Ehsan Khajeh Amiri

Ehsan Khajeh Amiri

دوشنبه 13 شهریور 1396 01:36 ق.ظ

 

گزارش عجیب صداوسیما از کنسرت های داخل کشور

 • گزارش عجیب صداوسیما از کنسرت های داخل کشور
    

  در این گزارش بخش هایی از کنسرت احسان خواجه امیری،امید حاجیلی و حامد همایون پخش شد و کارشناس به ظاهر محترم به حرکات دست خواننده ها و انرژی مخاطبین اشاره کرد و گفت که در کنسرت آهنگ پخش میشود و خواننده میخواند و حرکاته دستش موجب میشود انسان رفتاری دور از عقلانیت داشته باشد!!!!

    

  شاید این کارشناس فراموش کرده باشد که در کنسرت باید خواننده آثار خود را اجرا کند و اگر آثار او شاد باشد خواننده باید فضایی پر انرژی ایجاد کند و این ها اصول اولیه هستند، خب افراد دیگری هم مانند همایون شجریان هستند که سبک آنها فرق میکند و فضای مربوط به آنها فضایی آرام تر است.

  اگر قرار است مشکلی با شاد بودن کنسرت ها داشته باشیم که کلا نباید کنسرتی برگزار شود، چرا که رسالت کنسرت ایجاد حس خوب و فضایی است که چند دقیقه ای مخاطب را از دغدغه های زندگی دور کند، مگر موسیقی برای آرامش نیست؟ مگر موسیقی چیزی کاملا سلیقه ای نیست؟ خب معلوم است که خیلی از افراد آرامش را در شاد بودن میبینند و سلیقه ی آنها یک موسیقی با همین ریتم شاد است.

   

  و اما بعد از پخش این گزارش احسان خواجه امیری و امید حاجیلی به این اقدام واکنش نشان دادند، در متن زیر اظهار نظر احسان خواجه امیری در این مورد را میخوانید:

   

  چند خط دلنوشته

  من توی این فیلم ها که از مردم من گرفتین هیچ رفتار به دور از عقلانیتی ندیدم که کسی بخواد بروز بده فقط شاهد خوشحالی و هیجان خوبی بودم که سر کوب همین احساس ها میشه عقده که مثالها شو به تعداد زیاد در فضای مجازی شاهدیم و همه خوب میدونن که به چه راههی داریم میریم من از شما رسانه ملی عزیز خواهشمندم اگر کار کارشناسی میکنی کارشناس دعوت میکنی که بگه این ها فساد هست لطفا یه دکتر خوب هم دعوت کن بگه اگر این هیجان های جوانها تخلیه نشود چه اتفاقی میوفتد اگر انسان عاشق نشود چه موجود خطر ناکی میشود ما اگه دلمون نمیخواد خوشحال باشیم حداقل بتونیم شادی همسایه مونو و ببینیم نزنیم شیشه خونه شو بشکنیم

    

  منبع:وب سایت گراتومیک


برچسب ها: Ehsan ، Khajeh ، Amiri ،